SHE IS MISS

O, sıradışı, yeniliğe açık...
O sıradışı,yeniliğe açık, modayı takip eden, kendine güvenen genç kızlarınkokusu...
Renk renk, aktif çizgileriyle modern kutusunda çarpıcı, çekici, baş döndürücü bir koku...
Genç kızların renkli dünyalarının parfümü...
Son yıllarda genç kızların tercihi "She" parfüm ve deodorantları, son derece trend olan meyvemsi ve çiçek ağırlıklı kalıcı kokularıyla büyüleyici parfüm dünyasında iddiasını korumaya devam ediyor. Birbirinden güzel Fun, Cool, Sexy, Sweet, Love, Happy, Crazy ve Pretty parfüm çeşitleriyle "She" her türlü tarza hitap ediyor ve rengarenk kalpli kofreleri genç kızlara hesaplı alışverişin kapılarını açıyor.
Yeniliğe açık, modayı takip eden, kendine güvenen, heyecanlı, modern ve eğlenceli genç kızlar için özel olarak tasarlanan "She", kalıcı kokusu ile kişisel bakımını önemseyen herkes için inanılmaz ürünler hazırladı. Tazeleyici etkisi ile meyve özlerinden oluşan bu seri, vücudunuzun ihtiyacı olan nemi karşılarken, siz de kendinizi meyve bahçelerinde hissedebilirsiniz.
"She is Miss" Vücut Bakım Seti... Bu yeni seride vücut losyonu (body lotion), duş jeli (shower gel), yoğun cilt nemlendiricisi (body butter), el kremi (hand cream) ve vücut spreyi (body mist) ile meyvelerin egzotik kokuları ve dokuları, genç kızların taze ciltlerinde mükemmel his bırakıyor.
Özel renk ve ambalajları ile "She is Miss" Vücut Bakım Seti, mango, çilek, böğürtlen ve lime aramosıyla raflarda yerini almaya hazırlanıyor. Cildinizi kalıcı meyve kokusuyla şımartmaya var mısınız?

www.she.com.tr
www.facebook.com/SheKizlari
www.twitter.com/SheKizlari
www.youtube.com/SheKizlari