SHE

O sıradışı, yeniliğe açık, modayı takip eden, kendine güvenen genç kızların kokusu...

Renk renk, aktif çizgileriyle modern kutusunda çarpıcı, çekici, baş döndürücü bir koku...
Genç kızların renkli dünyalarının kokuları... Genç kızların dinamik, sıradışı, etkileyici parfüm ve deodorantları…
Dayanılmaz kokularıyla genç kızların bir numaralı tercihi "She", kalpli kofreleriyle günü vazgeçilmezi arasına giriyor.
Genç kızların tercihi "She" serisi, son derece trend olan meyvemsi ve çiçek ağırlıklı kalıcı kokularıyla büyüleyici parfüm dünyasında iddiasını korumaya devam ediyor. Birbirinden güzel Fun, Cool, Sexy, Sweet, Love, Happy, Crazy ve Pretty parfüm çeşitleriyle "She" her türlü tarza hitap ederken, rengarenk kofreleri ile de hesaplı alışverişin kapılarını açıyor.
Yeniliğe açık, modayı takip eden, kendine güvenen, heyecanlı, modern ve eğlenceli genç kızlar için özel olarak tasarlanan "She" parfümleri, hassas, ince ve zarif bir dokunuşu beraberinde getiriyor.
Sizi "She"nin taze ve özgür dünyasına davet ediyoruz. Şık kalpli kutularda sunulan kofrelerde, parfüm ve deodorant yanında aynı esanstan üretilmiş vücut losyonu sürprizi de var.
2006 yılı Nisan ayında lansmanı yapılan She markası kısa sürede kadın parfüm pazarında lider marka olmuştur. Dinamizmi simgeleyen renk renk ve şık ambalajlarıyla genç kızların yenilikçi yüzü olmayı ve farklı çeşitleriyle tüm genç kızlara hitap etmeyi başarmıştır. Son olarak 8. çeşidi Pretty ile tüketicisiyle buluşan She markasının ürün portföyünde parfüm ve deodorant haricinde 2008 Nisan ayında raflarda yerini alan roll on da bulunmaktadır. Bir günü 24 saate sığdıramayanlara...
2012 yılı Mayıs ayında Body mist ( vücut spreyi – sprey deodorant ) pazarına She Body Mist ( She is Cool, Fun, Sweet, Sexy ) katılmıştır.

2012 yılı Temmuz ayında She markasına She is Miss.. Gourmet Vücut Serisi ( She is miss Berry, Strawberry, Lime, Mango ) ile vücut losyonu, yoğun nemlendiricili vücut kremi, duş jeli, el kremi ve vücut spreyi eklenerek ürün gamı arttırılmıştır.
Genç kızların vazgeçilmezi She markası 9. varyantı She is a Clubber lansmanı yapılmıştır. Parfüm, deodorant ve roll-on ürün gamı ile Clubber’ın kalıcı ve eşsiz kokusu yine genç kızları büyüsü altına almıştır.
Yerinde duramayanlar, müziğin ritmine kapılanlar, dans ederken dağılanlar, hayatın akışına karşı çıkanlar, kokusu karakterini yansıtanlar, yeni maceralara yelken açanlar, hayata meydan okuyanlar, sürprizlere doyamayanlar, kısacası tüm genç kızlar!

Son yıllarda genç kızların tercihi Fun, Cool, Sexy, Sweet, Love, Happy ve Pretty parfüm çeşitleriyle "She" her türlü tarza hitap ediyor ve bu kez Clubber ile tüm kızları dansa davet ediyor!
She is a Clubber genç kızların renkli dünyalarını yansıtan yeni şişesi ile egzotik bir karışım iksiri! Muhteşem floral ve meyve notaları ile zenginleştirilmiş, heyecan verici koku yönü ile kalıcı ve tarz sahibi She is a Clubber tazeliği ve tutkuyu temsil ediyor.

She is a Clubber romantik, ele avuca sığmayan, özgür ruhlu kızların kokusu tüm kızların vazgeçilmezi olacak!
Genç, eğlenceli ve modayı takip eden kızlar, benzersiz bir tazelenme hissi yaşayacak!
 
She is Fun      (2006)
She is Sexy     (2006)
She is Cool     (2006)
She is Sweet  (2007)
She is Love     (2007)
She is Happy  (2008)
She is Crazy    (2009)
She is Pretty   (2010)
She is a Clubber (2013)


www.she.com.tr
www.facebook.com/SheKizlari
www.twitter.com/SheKizlari
www.youtube.com/SheKizlari